Magiczny dywan

W ofercie M-KOM

Magiczny Dywan jako innowacja w rehabilitacji i rewalidacji wykorzystującej multimedia


Poznajcie najbardziej zaawansowaną podłogę interaktywną na rynku! 

Nową wersję! MagicznyDywanEVO!

 

„Nie ma dzieci ― są ludzie; ale o innej skali pojęć, innym zasobie doświadczenia, innych popędach, innej grze uczuć. Pamiętaj, że my ich nie znamy”
Janusz Korczak

 

 

Magiczny Dywan to atrakcyjna dla dzieci multimedialna pomoc w rewalidacji nakierowana na usprawnianie ich zaburzonych funkcji rozwojowych i intelektualnych. Do wykorzystania w pracy z wieloma metodami np. w terapii Felicji Affolter.

Magiczny dywan doskonale sprawdza się zarówno w edukacji w szkołach specjalnych (np. sale doświadczeń świata) i integracyjnych, jak również w ośrodkach medycznych (jako narzędzie wspomagające m.in. rehabilitację neurologiczną dzieci) i ośrodki dla osób starszych (np. terapia osób starszych dotkniętych demencją)
„Magiczny Dywan” to urządzenie wielokodowe, działa na szereg zmysłów oraz wspiera rozwój motoryki – małej i dużej. Potwierdzenie jego skuteczności zaś można znaleźć już w wielu placówkach edukacyjnych, rehabilitacyjnych i wychowawczych.

Magiczny Dywan jest interaktywnym urządzeniem projekcyjnym spełniającym jednocześnie funkcje podłogi interaktywnej i stołu interaktywnego, stanowiąc pomoc dydaktyczną dedykowaną do ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych wraz z zestawem treści multimedialnych przeznaczonych do pracy z dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym, oraz rehabilitacji osób dorosłych i starszych. Klikaj w obrazki po prawej, aby wyświetlić więcej informacji. Oferta kierowana jest do szkół podstawowych Ośrodków Szkolno - Wychowawczych oraz Domów pomocy społecznej zamów u nas zadzwoń i umów się na pokaz w placówce oświatowej zadzwoń po ofertę magicznego dywanu w zakładce kontakt

 

Prezentacja produktu